Menu

Gélové nechty

Salón Markéta - Nechtový desing a vizážistika - Poprad

Gélové nechty

Gélové nechtyNechtový salón je zameraný hlavne na modelovanie a úpravu gélových nechtov a zdobenie.


Používam produkty dobrej kvality, aby som mojím zákazníkom zabezpečila spokojnosť, kvalitu a príjemne strávený čas. Rada Vám aj poradím ako sa starať o vaše ruky a nechty vo vašom domácom prostredí.

Krédom mojej podnikateľskej činnosti je vytvoriť modeláciu, ktorá vydrží, vyzerá prirodzene a nepoškodzuje prírodné nechty.

Moja ponuka:

 

 

Gélové nechty volia dámy ktoré chcú mať vždy perfektne vymodelované nechty a nemusia sa sami o ne starať. Ak chcete mať nechtíky dokonale upravené stačí, aby ste raz za tri až štyri týždne u mńa absolvovali modeláž.

Gélové nechty vymodelujem podľa individuálnej potreby zákazníčky do požadovaného tvaru. Veľmi nápadito pôsobia gélové nechty s trendy glitrovými špičkami, francúzskou manikúrou gélom a rôznymi trblietavými variáciami v krikľavých farbách.

Gelové nechty sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Jednorázovú aplikáciu odporúčam nevestám alebo mladým slečnám na stužkovú slávnosť.
Gélové nechty Vás ozdobia a dodajú eleganciu na každý všedný deň.

 ^ Hore ^

Modelovanie gélových nechtov

Pekné ruky a nechty sú našou vizitkou, ale nie každého z nás príroda obdarila prirodzene peknými a pevnými nechtami. V takomto prípade sa volí nechtová modeláž. Nechty nadobudnú pekný tvar, novú dĺžku, vzhľad a prestanú sa tvoriť zádery. Je tu možnosť výberu rôznych lakov, farebných gélov, vzorov, ozdôbok a kamienkov na nechty. Gélové nechty sú vhodné pre ľudí, ktorí majú vlastné nechty lámavé, krehké (alebo si ich ohrýzajú) a pritom túžia po dlhších a pevných nechtoch.

Gélové nechty sa doplňujú zhruba po cca 3 týždňoch, ale u kaźdej zákazníćky je to individuálne. Záleží od rýchlosti rastu prírodných nechtov. Sú vhodné na bežné nosenie, do zamestnania, na dovolenku, na všetky typy spoločenských podujatí a dokonca neprekážajú ani pri športe.

 ^ Hore ^

Zdobenie nechtov

Nechtový dizajn ide ruka v ruke s umením krásy. Vo svete manikúry dochádza k trendom rovnako ako aj v móde, no to podstatné zostane vždy zachované - elegancia, jemnosť, výstrednosť.

Dámy v každom veku si potrpia na zdobenie nechtov. Toto dokonalé spestrenie volia dámy, ktoré už nechcú iba klasickú všednosť. Aplikovať ho môžeme cez klasickú aj francúzsku manikúru. Je to nail-art umenie, teda zdobenie nechtov.

Nemáte i Vy občas pocit, že sa potrebujete ozdobiť? Nail art je ako drobný ornament - ozdoba. Zdobenie nechtov predstavujú trblietky, kamienky, glitre a nálepky.

Na spestrenie manikúry aplikujem na niekoľko nechtov kvapôčky viacfarebných lakov a zdobiacou tyčinkou ich prelínam do rôznych tvarov. Toto sa dá nakombinovať i k Vašemu celkovému outfitu. Ak sa farba nechtíkov skombinuje s oblečením výsledok je naozaj šik. V kombinácii s glitrami a drobnými lepkami tak dosiahnem dokonalé a veľmi nápadité zdobenie nechtov. Zdobenie nechtov sa dá aplikovať aj cez gélové nechty.

 

Ornamenty Vám na nich vydržia aj 2 týždne a budete sa z nich môcť dlhšie radovať.

^ Hore ^

 Ukážky mojej tvorby - Salón Markéta - gélové nechty:

^ Hore ^

VYBERTE SI Z MOJEJ PONUKY:
Vizážistické služby, nechtový design, manikúra a kozmetické služby.
Gélové nechty Manikúra Líčenie
Objednať sa môžete telefonicky + 421 903 606 380, alebo emailom.   

Salón Markéta - Nechtový desing a vizážistika. Námestie svätého Egídia 18/41, 058 01 Poprad

Kontakt

Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 093 606 380

Reservé

Objednať sa môžete telefonicky, alebo emailom.

Adresa

Adresa prevádzky:
Námeste sv. Egídia 18/41, 058 01 Poprad

Počítadlo

PageRank ikona zdarma

FacebookG+TwitterRSS

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat